Naszą specjalnością są hologramy semestralne wyprodukowane na najnowszych maszynach holograficznych, dzięki temu możemy zagwarantować produkty o najwyższej jakości. Dostarczamy nasze produkty zarówno firmom jak i osobom prywatnym . Nasze hologram kolekcjonerskie idealnie nadają się zarówno jako na unikatowy prezent jak i do powiększenia własnej kolekcji.

Regulamin

Niniejszy regulamin stanowi zasady zawierania umów sprzedaży zawieranych za pośrednictwem serwisu NaklejkiELS.com.

1. Zasady ogólne.
1.1 Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania z serwisu internetowego dostępnego pod adresem NaklejkiELS.com.
1.2 Warunkiem realizacji Zamówienia, w serwisie internetowym NaklejkiELS, jest zapoznanie się z niniejszym Regulaminem i akceptacja jego postanowień przed złożeniem zamówienia przez klienta. Złożenie zamówienia jest potwierdzeniem zapoznania się z regulaminem i jego akceptacją.
1.3 Oferowane w serwisie produkty, są produktami kolekcjonerskimi i zabrania się ich wykorzystywania w sposób sprzeczny z prawem. Posługiwanie się nimi jako pełnoprawnymi dokumentami jest zabronione w rozumieniu prawa.

2. Poufność i ochrona prywatności.
2.1 Dane Klienta przetwarzane są tylko i wyłącznie do celów realizacji zamówienia a każdy Klient ma do nich wglądu oraz ma możliwość ich zmiany.
2.2 Wszystkie dane przechowywane są przez serwis tylko na czas realizacji zamówienia, a następnie są usuwane.
2.3 Dane niezbędne do realizacji zamówienie nie są udostępniane jakimkolwiek zewnętrznym instytucjom z wyjątkiem przewoźników doręczających zamówienie.
2.4 Każda przesyłka z zamówieniem jest starannie pakowana i zabezpieczona przed otwarciem, dlatego nie ma możliwości aby osoba postronna mogła zobaczyć jej zawartość.
2.5 Szczegóły dotyczące polityki prywatności serwisu oraz wykorzystywania plików cookies, znajdują się na podstronie Polityka Prywatności.

3. Składanie zamówienia.
3.1 Zamówienia można składać poprzez formularz zamówienia dostępny w serwisie internetowym
3.2 W celu realizacji zakupów, Klient powinien dysponować aktywnym kontem poczty elektronicznej(e-mail) oraz urządzeniem podłączonym do sieci Internet.
3.3 Ceny podane w niniejszym serwisie internetowym zawierają wszystkie podatki stosowne do miejsca sprzedaży produktów i są cenami ostatecznymi. Do niniejszych cen nie są doliczone żadne dodatkowe opłaty oprócz kosztów wysyłki.
3.4 Wszystkie produkty oferowane w serwisie są nowe, nieużywane i pozbawione wad.
3.5 Dokonując zamówienia, Klient wybiera produkt a następnie wybiera formę dostawy zamawianych produktów, podając wszystkie dane niezbędne do wysyłki.
3.6 Klient ma możliwość wyboru sposobu dostawy zamówienia oraz sposobu jego opłacenia tylko spośród form dostawy i płatności, dostępnych w formularzu zamówienia.
3.7 Koszt dostawy zamówienia pokrywa klient. Każdorazowo przy dokonywania zamówienia w formularzu, jest on informowany o poszczególnych kosztach dostawy w zależności od formy dostawy płatności za zakupy.
3.8 Wybierając jako formę płatności "płatność przy odbiorze" klient zobowiązany jest do uiszczenia płatności za zamówienie przy jego odbiorze.
3.9 Klient ma obowiązek podania prawdziwych danych. W przypadku pomyłki w danych niezbędnych do wysyłki lub podania nieprawdziwych danych, serwis internetowy nie bierze odpowiedzialności za błędy w dostawie.
3.10 Po złożeniu zamówienia, na adres email podany w formularzy wysyłany jest email z potwierdzeniem zamówienia.

4. Realizacja zamówienia.
4.1 Po otrzymaniu od klienta zamówienia na dany produkt jest on niezwłocznie wysyłany na adres podany przez klienta w formularzu zamówienia. Zwykle jest to jeden dzień roboczy od otrzymania zamówienia od Klienta.
4.2 W przypadku wybrania formy dostawy poprzez przesyłkę rejestrowaną, klient otrzymuję numer śledzenia przesyłki. Wybierając formę dostawy poprzez przesyłkę nierejestrowaną, klient nie otrzymuje numeru śledzenia przesyłki.
4.3 Czas dostawy zamówienia jest zależy od wybranej formy dostawy. Serwis internetowy nie bierze odpowiedzialności za wydłużony czas dostawy jeśli opóźnienie wynika z winy przewoźnika.

5. Odstąpienie od umowy.
5.1 Klient ma prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni w przypadku stwierdzenia uszkodzenia lub wady.
5.2 Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy.
5.3 Aby dokonać zwrotu zakupionych produktów klient musi poinformować o chęci zwrotu zakupów poprzez e-mail a następnie odesłać zwracane produkty na wskazany w korespondencji adres.
5.4 Zwracany produkt nie może posiadać śladów użytkowania ani wad.
5.5 Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, klient ma obowiązek dostarczyć zwracany produkt wraz z formularzem odstąpienia od umowy na adres podany w korespondencji email w terminie 14 dni od wejścia w posiadanie produktu.
5.6 Klient ponosi bezpośrednie koszty związane z wysyłką zamówienia oraz jego zwrotem w przypadku odstąpienia od umowy.
5.7 W przypadku odstąpienia od umowy umowę zakupu uważa się za nieważną. Płatność z tytułu zwrotu zakupu, zwracana jest w ciągu 3 dni roboczych na konto wskazane przez Klienta.

6. Reklamacje.
6.1 Serwis internetowy jest zobowiązany do dostarczenia produktu wolnej od wad. W przypadku stwierdzenia wady , Klientowi przysługuje prawo wymiany produktu na nowy.
6.2 Reklamację należy zgłosić pisemnie lub drogą elektroniczną na podane w niniejszym regulaminie adres email, w terminie 14 dni od stwierdzenia wady produktu.
6.3 Produkty odsyłane w ramach procedury reklamacyjnej należy wysyłać na adres otrzymany w korespondencji email.

7. Postanowienia końcowe.
7.1 Złożenie zamówienia jest potwierdzeniem zapoznania się z niniejszym regulaminem i jego akceptacją.
7.2 Serwis internetowy jest wyłącznym właścicielem wszystkich zdjęć , treści i innych materiałów autorskich dostępnych na stronie NaklejkiELS.com .
7.3 W rozumieniu ustawy o prawie autorskim, zabrania się kopiowania znajdujących się w niniejszym serwisie internetowym ; zdjęć , treści oraz innych materiałów autorskich.